Black week: Testa Ölandsbladet digitalt - 2 månader för 2 kronor
Det är Black week på Ölandsbladet. Just nu kan du läsa lokala nyheter från Öland i två månader - för bara 2 kronor.
Digital Bas 3 mån 3 kr
Stöd oss.För fri lokal journalistik.
Du läser just nu en upplåst artikel. Genom att teckna Digital Bas får du tillgång till alla nyheter på sajten och stödjer vår närproducerade och oberoende journalistik.Är du redan prenumerant?Logga in
Black week • Publicerad 23 november 2020
Under Black week erbjuder vi på Ölandsbladet ett extra bra pris på vårt digitala paket Digital Bas.
Du får tillgång till allt innehåll på olandsbladet.se och nyhetsappen ’MinÖlandsbladet’ med senaste nytt om allt som händer på Öland.
De första två månaderna kostar endast 2 kronor.
Därefter förlängs prenumerationen automatiskt en månad i taget till ordinarie pris (109 kr/mån). Du avslutar enkelt din prenumeration när du vill genom att meddela oss sju dagar innan pågående period löper ut.
Erbjudandet gäller endast för privatpersoner som inte prenumererat eller provläst Ölandsbladet den senaste månaden.
Vill du ta del av andra prenumerationsformer? Kika här.
Så här jobbar Ölandsbladet med journalistik. Uppgifter som publiceras ska vara korrekta och relevanta. Vi strävar efter förstahandskällor och att vara på plats där det händer. Trovärdighet och opartiskhet är centrala värden för vår nyhetsjournalistik.